Wypadanie wlosow z grzywki

Chciałabyś sprawdzić jak wyglądasz z grzywką lub Twoja własna jest. Wypróbuj dopinanej grzywki Clip In z włosów naturalnych. Grzywka idealna dla każdej kobiety, która chce w szybki sposób zmienić swój wizerunek.

Kiedy wypadanie włosów staje się chorobą?

Od czasu farbowania włosów mam problemy z skórą głowy. Mam dopiero 16 lat, a już mam pierwszego placka, który jest na przodzie grzywki. Farbowałam włosy czarną farbą, a sprzed roku miałam tatuaż z henny , po którym miałam bardzo silne uczulenie. Nie pomyślałam przy farbowaniu o hennie, przez jakiś czas miałam swędzące krosty na skórze głowy i gulki, gdy udałam się do lekarza stwierdził że to tylko uczulenie i nic mi nie będzie, dał mi maść, którą stosowałam krótko. Przez jakiś czas wszytko ustąpiło. Nie wypadały mi włosy , nie miałam już krostek, gulki natomiast zostały.

Każdemu z nas codziennie wypadają włosy — to normalne. Jeżeli w ciągu doby tracimy ich np. Dowiedz się więcej o fazach wzrostu włosów. Problem pojawia się wtedy, gdy tracimy ich ponad dziennie i trwa to dłużej niż kilka tygodni.

Komentarze

findpoisk

Fe1ex

RussianDomainer

Se7en

Zostaw swoją myśl