Wypadanie włosów a rak jelita

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Nie mam jakichś poważnych objawów oprócz wypadania włosów ale martwię się gdyż moja mama też tak traciła włosy i nie miała chemio terapii.

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Objawy raka jelita grubego zależą od miejsca, w którym się on rozwija zmiany, klasycznie różnicuje się objawy charakteryzujące prawostronną i lewostronną lokalizację oraz zmiany w esicy i odbytnicy. Na przestrzeni lat obserwuje się coraz częstsze występowanie zmian nowotworowych w prawej połowie jelita grubego. Jest to bardziej groźne dla pacjenta, gdyż zmiany po prawej stronie długo pozostają bezobjawowe. Najczęściej występuje anemia, testy na krew utajoną w stolcu wypadają dodatnio, ból brzucha zlokalizowany jest po prawej stronie ale też w okolicy pępka , pacjent ma bardzo ciemny stolec, często pojawia się domieszka świeżej krwi w stolcu.

Opole zapytał a Wypada mi dużo włosów i jestem osłabiona ostatnio chce mi sie ciągle spać i spać jestem aka obojętna i wgl. Czy to może być rak.? Znaczy włosy przy raku wypadaja głównie dla tego że ludzie poddają się chemioterapi i Ale dla wszelkiedo spokoju idź zrób badania ;].

Komentarze

ulcer

mnogolinkov

pash

Zostaw swoją myśl