Wypadanie włosów androstendion

wypadanie włosów androstendion

Wypadanie włosów

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta?

WYPADANIE WŁOSÓW-moja historia

Najczęściej spotykaną przypadłością dotyczącą włosów jest ich wypadanie. Zwłaszcza kobiety bardzo cierpią z tego powodu ponieważ zagrożony jest jeden z atutów kobiecości. Jeżeli masz ten problem pomogę obrać odpowiednią drogę aby zaoszczędzić Tobie czasu, pieniędzy i przykrości. Łysieniem nazywamy stan, w którym został zaburzony stosunek włosów wypadających do odrastających. Innymi słowy więcej nam włosów wypada niż ich odrasta. Wówczas pojawiają sie prześwity. Sama borykałam się z tą wyjątkowo przykrą przypadłością. Na szczęście było to łysienie telogenowe wyjaśnię w następnych artykułach znaczenie , w porę zaczęłam działać i włosy szybko odrosły. Przeżyłam horror i doskonale wiem co Ty przeżywasz w tej chwili.

Mam 23 lata i od jakichś dwóch lat moim problemem było silne wypadanie włosów. Moja morfologia wyszła w porządku, tak samo jak i badanie moczu. Biochemia w normie. A ja mam 34,

Komentarze

Witam, mam pytanie czy podwyzszony androstendion moze byc przyczyna wypadania wlosow.??? Juz nie wiem co robic,od 8 lat wypadaja mi masowo wlosy.

i-denis

Reenderio

Zostaw swoją myśl