Wypadanie włosów dermatolog czestochowa

wypadanie włosów dermatolog czestochowa

Porady trychologiczne

Popularne wątki

Wypadanie włosów _dr Mirosław Maćkowiak, Klinika Alfa

W naszym gabinecie stosujemy nowoczesny sprzęt i technologie w celu zapewnienia Państu usług na najwyższym poziomie. Posługujemy się certyfikowanymi preparatami sprawdzonymi w zabiegach medycyny estetycznej, które zapewniają doskonałe efekty lecznenia. Uczestniczymy w wielu kursach dokształcających , które nie tylko rozszerzają naszą wiedzę z zakresu medycyny estetycznej ale pozwalają na wprowadzenie najnowszych rozwiązań stosowanych w medycynie przeciw starzeniowej. Fito med to poradnia dietetyczna w Częstochowie świadcząca usługi w zakresie indywidualnych porad żywieniowo — dietetycznych. Komponujemy zbilansowane jadłospisy oparte o pełnowartościowe i zdrowe posiłki.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Mam bardzo duży problem z wypadającymi nadmiernie włosami, byłam już u Pani dermatolog w poradni koło placu czerwonego oraz w poradni na Zana, niestety mój problem został delikatnie mówiąc w obu miejscach zignorowany. Poszukuję dobrego dermatologa, najlepiej na NFZ który nie zbagatelizuje mojego problemu. Proszę o pomoc, z góry dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek. Podgląd Opublikuj. Rozwiń dyskusję. Odpowiedz Link Zgłoś.

Komentarze

Trycholodzy w Częstochowie zajmują się problemami związanymi z włosami i skórą głowy. Leczymy problemy takie jak wypadanie włosów, łysienie, łuszczycę, łojotok, łupież, wszystkie zapalenia skóry głowy i inne.

kuzja1222

Powiększ mapę.

Mitiko

Zostaw swoją myśl