Wypadanie włosów dermatolog toruń

Miliony ludzi na całym świecie doświadczają problemu utraty włosów. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, podobnie jak sposobów leczenia tego schorzenia. Najważniejszymi działaniami są właściwe zdiagnozowanie przyczyny problemu i szybkie podjęcie spersonalizowanego leczenia.

Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu problemów skóry głowy i włosów oraz doboru specjalistycznych terapii trychologicznych. Specjalista d.

Akceptuję politykę prywatności. Jako jedyna klinika w Polsce dysponuje dwoma robotami ARTAS, w tym najnowszą technologią iX, najbardziej innowacyjną metodą transplantacji włosów. Dyrektorem medycznym kliniki jest ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny — dr Gregory Turowski. Obecnie jego kliniki są wiodącymi ośrodkami transplantacji włosów na świecie i zaufanym partnerem firmy Restoration Robotics, która stworzyła i rozwija robota ARTAS. Dzięki temu również polscy pacjenci mają dostęp do najnowocześniejszych technologii i najlepszych specjalistów transplantacji włosów. Oto główne atuty naszej marki, które warto wziąć pod uwagę rozważając przeszczep włosów:. W roku Restoration Robotisc wprowadziło kolejną, udoskonaloną wersję robota — ARTAS iX, najbardziej zaawansowaną technologię wśród obecnie dostępnych sposobów na przeszczep włosów. Jednocześnie jest jedynym akredytowanym ośrodkiem szkoleniowym w Europie, w którym szkolą się zespoły medyczne z innych krajów, chcące wykonywać przeszczep włosów z wykorzystaniem systemu ARTAS iX.

Powiększ mapę. Wypadanie włosów Bydgoszcz. Wypadanie włosów Ciechocinek. Wypadanie włosów Kowalewo Pomorskie.

Komentarze

Qakman

W poradniach specjalistycznych szpitala pracuje ponad 80 lekarzy specjalistów niemal ze wszystkich dziedzin medycznych. Wszyscy pracownicy szpitala dbają o to, aby każdy pacjent opuścił placówkę zadowolony z pobytu i wrócił do domu w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej.

DemonD

profiopt24

Zostaw swoją myśl