Wypadanie włosów klinika

Oto miejsce, w którym piękne i zdrowe włosy są dla nas najważniejsze. Wiemy o nich wszystko. Sprawdź innowacyjne metody leczenia łysienia i wypadania włosów w SecondHair Clinic i ciesz się pełnią piękna swoich nowych włosów.

Uzupełnianie włosów dla dzieci- Klinika Włosów Hair LAB

Jeżeli dziennie gubisz więcej niż włosów mówimy o nadmiernym wypadaniu włosów,a to powinno niepokoić. Przyczyny wypadania włosów ma podłoże złożone. Niekiedy przejściowe lub trwałe wypadanie włosów może prowadzić do łysienia. Brak reakcji może doprowadzić do nieodwracalnego zaniku mieszków włosowych. W Klinice Włosów zdiagnozujemy przyczynę wypadania włosów oraz zaproponujemy przeznaczoną dla Ciebie terapię trychologiczną mającą na celu powstrzymanie wypadanie włosów a w wielu przypadkach prowadzącą do pobudzenia wzrostu nowych włosów. Imię wymagane.

Akceptuję politykę prywatności. Jako jedyna klinika w Polsce dysponuje dwoma robotami ARTAS, w tym najnowszą technologią iX, najbardziej innowacyjną metodą transplantacji włosów. Dyrektorem medycznym kliniki jest ceniony na arenie międzynarodowej chirurg plastyczny — dr Gregory Turowski. Obecnie jego kliniki są wiodącymi ośrodkami transplantacji włosów na świecie i zaufanym partnerem firmy Restoration Robotics, która stworzyła i rozwija robota ARTAS.

Komentarze

Wypadanie włosów. Zapalenie skóry głowy.

MerlinMAG

Skontaktuj się z nami.

Tradash

Wypadanie włosów to problem, który dotyka każdego człowieka, ponieważ wynika z naturalnego cyklu rozwojowego włosa — każdy włos rośnie przez około lat, po czym wypada.

useless

Zostaw swoją myśl