Wypadanie włosów na brodzie

wypadanie włosów na brodzie

Na stan włosów ma nie tylko wpływ pielęgnacja, ale też styl życia i sposób odżywiania się. Codzienna dieta powinna być bogata w składniki mineralne odpowiedzialne za produkcję keratyny. Brak ich, spowoduje osłabienie włosów i doprowadzi do przesuszenia a nawet przerzedzenia włosów. Przyjmuje się, że utrata włosów dziennie to norma, zaś jeżeli wypadnie jest już stanem niepokojącym.

Jestem letnią dziewczyną i od ok. Moja skóra zawsze raczej była sucha, nie miałam problemów z trądzikiem itp. Czy to mogą być jakieś problemy hormonalne? Do jakiego lekarza powinnam się udać? Dodam, że miałam robione 3 tygodnie temu badania na hormony tarczycy i wszystko wyszło w normie. Miesiączkuję regularnie. Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku. Proszę pamiętać o regularnym nawilżaniu skóry twarzy.

Włosy na brodzie wypadają tak samo jak włosy na głowie zgodnie z naturalnym cyklem życia włosa. Nie ma powodów do niepokoju. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:.

Komentarze

Alex-Lelick

solar69

Andrey2283

Zostaw swoją myśl