Wypadanie włosów na czubku głowy

wypadanie włosów na czubku głowy

Dziś kilka słów o problemie, z którym boryka się coraz więcej osób, a mianowicie o bólu skóry głowy i włosów. Ból skóry głowy fachowo określany jest trichodynią. Może towarzyszyć mu swędzenie, łuszczenie, pieczenie naskórka i nadmierne wypadanie włosów.

Mini toper ⭐️maskuje łysienie na czubku głowy i ubytki włosów

Mam 24 lata, od około 6 miesięcy dość intensywnie wypadają mi włosy na czubku głowy i mam zakola. Dodam że mojemu ojcu włosy nie wypadają, natomiast dziadkowi wypadały. Być może jest to dziedziczne, ale nie koniecznie Ponadto często się masturbuję, czytałem że zwiększa się poziom testosteronu, a to powoduje, że więcej testosteronu zostaje zamieniona na DHT i zaczyna się potęgować proces łysienia. Używam szmponu do włosów Nivea, 2 razy w tygodniu, czasem zdarza się że raz w tyg. Proszę o radę jak powstrzymać ten proces łysienia? Przyczyn wypadania włosów może być kilka. Utrata owłosienia na głowie może być związana z poziomem testosteronu. Nie można wykluczyć dziedzicznego wypadania włosów.

Komentarze

Zdarza się, że kobiety również cierpią z powodu nadmiernego wypadania włosów. Nadmierna utrata włosów u kobiet Wypadanie włosów

neseseasp

Wypadanie włosów jest zupełnie naturalnym procesem, pod warunkiem że nie traci się ich więcej niż około dziennie. Oczywiście dość trudno to policzyć, ale za to łatwo dostrzec, bo na skórze głowy pojawiają się przerzedzenia, a na grzebieniu zostają całe pasma.

Kerk

Zostaw swoją myśl