Wypadanie włosów na skórę głowy

Wypadanie włosów - przyczyny i sposoby

Dziś kilka słów o problemie, z którym boryka się coraz więcej osób, a mianowicie o bólu skóry głowy i włosów. Ból skóry głowy fachowo określany jest trichodynią. Może towarzyszyć mu swędzenie, łuszczenie, pieczenie naskórka i nadmierne wypadanie włosów.

wypadajace wlosy facet

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. Ja cierpiałam kilka dobrych tygodni bo poparzyłam sobie skórę farbą rozjaśniającą. Nic nie pomagało, a szkoda że wcześniej o tym działaniu octu jabłkowego nie widziałam. Tu o tym pisałam :elleemvogue. Mam od miesięcy jakąś nie zdiagnozowaną alergię i świąd całego ciała, a ostatnio i głowy i nic nie pomaga. Teraz obcięłam włosy na krótko i jasny blond pasemka, jednak wypadanie minęło ale pojawiło się wsędzenie skóry głowy. Ciągle się drapię od 4 mies. Wypróbuję ocet jabłkowy Dzięki za radę!!!

Komentarze

DHT powoduje wypadanie włosów w kącikach czoła i na szczycie głowy , jednocześnie odpowiada za wysyp nowych włosków w postaci meszka na innych częściach Zalecana jest zwłaszcza w przypadku niepokojących

Jannet

Każdego dnia tracimy około włosów. Jest to zupełnie naturalne.

neubitiy

Zostaw swoją myśl