Wypadanie włosów niskie żelazo

wypadanie włosów niskie żelazo

Coraz więcej osób słyszy w gabinecie lekarskim diagnozę: to atopowe zapalenie skóry. Czym jest ta choroba i jak przebiega.

#7 Anemia - w jakiej formie brać żelazo, dla kogo polecane, w jakim pożywieniu go szukać?

Mam problem z wypadaniem włosów. Zauważyłem u siebie ostatnio przerzedzenie włosów na głowie, co najwidoczniej objawia się na czubku głowy. Mam 27 lat, więc jest na to jeszcze znacznie za wcześnie, szczególnie że wszyscy w mojej rodzinie mają mocne i gęste włosy. W życiu nie mam raczej znacznie podwyższonego poziomu stresu i odżywiam się dosyć dobrze - w fast foodach nie jadam.

Bardzo ciekawy wpis. U mnie też wypadanie włosów trwa już kilka lat. Ostatnio zbadałam ferrytynę i mam jej 27 norma Endokrynolog powiedziała, że jest ok. Kupiłam sama Biofer lecz zawartość furmaranu źelazawego w składzie 1 tabletki to zaledwie 9mg. W jakim dostępnym w Polsce leku dostanę żelazo w większej dawce? Ja mam wysoki poziom żelaza a baaaaardzo niski ferrytyny. Czy przyjmowanie Ascoferu tez jest w moim przypadku dobrym pomyslem? Wlosy nie wypadaja mi juz az tak bardzo ale przestaly rosnac nowe. A u mnie jest inny problem.

Komentarze

llav

Wyrównanie niedoborów żelaza powinno spowodować zahamowanie wypadania włosów.

ribachok

Zostaw swoją myśl