Wypadanie włosów o podłożu hormonalnym

wypadanie włosów o podłożu hormonalnym

Problem wypadania włosów- czy ciebie również to dotyczy?

Wypadania włosów to zmora wielu Polek i Polaków. Codziennie gubimy około włosów i to jest całkiem normalne. Na miejscu tego, który wypadł, wyrasta następny.

Co mi pomogło na WYPADANIE WŁOSÓW i PCOS?

Witam, Przez około rok brałam tabletki antykoncepcyjne Yasmine. Wypadały mi w tym czasie włosy w stopniu o wiele większym, niż przed braniem tabletek. Czy mogło to być spowodowane tymi tabletkami? Po odstawieniu, dwa miesiące temu, sytuacja nie uległa polepszeniu, nadal wypadają, nawet odrosty, do tego bardzo się przetłuszczają. Nie jest dobrze, chyba coraz gorzej Dodam, że robiłam badnie testosteronu i jest chyba zupełnie w normie, bo jakieś 4 msc był na poziomie

Czy mezoterapia skóry głowy rzeczywiście może zahamować wypadanie włosów i na czy polega  zabieg? Dr Sylwia Szymanuszka—Knast, lekarz medycyny estetycznej i stomatolog: Mezoterapia polega na podaniu skoncentrowanego preparatu w serii mikrowkłuć w skórę głowy - w jej powierzchniowe warstwy. I rzeczywiście zabieg ten przyspiesza odrost włosów poprzez pobudzenie krążenia, poprawę ukrwienia skóry głowy i rewitalizację mieszków włosowych. Powstrzymywane jest wypadanie włosów i stają się one też silniejsze, grubsze i gęstsze. Jak długo trzeba czekać na efekty — nie tylko zatrzymanie wypadania, ale i na widoczne zgęstnienie włosów?

Komentarze

SMR.A

nwpacific

Celt_

Zostaw swoją myśl