Wypadanie włosów oznaka raka

wypadanie włosów oznaka raka

Wypadanie włosów to dolegliwość, która może mieć różne przyczyny. Za wypadanie włosów mogą odpowiadać m. Sprawdź, jakie mogą być przyczyny łysienia. Wypadanie włosów to problem nie tylko estetyczny.

Sennik: wypadające włosy

Dołącz do nas. Popularne tematy. Plus Minus.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Nie mam jakichś poważnych objawów oprócz wypadania włosów ale martwię się gdyż moja mama też tak traciła włosy i nie miała chemio terapii. Może ktoś z was miał podobny problem proszę o rady. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek. Podgląd Opublikuj. Rozwiń dyskusję. Wypadanie włosów może być spowodowane przez róznych spraw, np. Z rakiem żołądka związek ma dość nikły, więc nie zamartwiaj się na zapas, tylko na początek zacznij łykać skrzyp.

To cecha komórek nowotworowych, ale także niektórych prawidłowych tkanek, np. Chemioterapia uderza więc nie tylko w nowotwór, ale też np. Można powiedzieć, że są to przypadkowe ofiary leczenia. Schematów chemioterapii znajdujących zastosowanie w dzisiejszych czasach jest bardzo dużo, są ich wręcz setki, a nawet tysiące. Jedne rzeczywiście powodują stosunkowo często wypadanie włosów, ale są też takie, które tego efektu w ogóle nie wywołują.

Komentarze

ni4e

f4llou7

Problem nadmiernego wypadania włosów jest problemem powszechnym.

2capitana

Zostaw swoją myśl