Wypadanie włosów po 40 roku życia

Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć, że jest to problem medyczny i kosmetyczny, a także psychologiczny. Zwłaszcza u kobiet łysienie prowadzi do znacznego pogorszenia samooceny, złego samopoczucia, a nawet do depresji. Problem medyczny z nadmiernym wypadaniem włosów rozumiany jest tu jako sygnał, że coś złego dzieje się w naszym organizmie, a wypadanie włosów jest tego skutkiem i widocznym znakiem. Na początek warto przypomnieć kilka podstawowych faktów o włosach.

Pamiętaj, że również prowadzony tryb życia ma ogromny wpływ na kondycję włosów. Jeśli pragniesz, by zachowały swój piękny wygląd jak najdłużej, już teraz powinnaś poświęcić im więcej czasu i uwagi. Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking.

Niedziela 51/2019

WYZDROWIEJESZ 60 # 82 WYPADANIE WŁOSÓW

Wypadanie włosów może mieć mnóstwo różnych przyczyn, w tym choroby skóry , schorzenia hormonalne, choroby układowe, infekcje, itd. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczna jest dokładniejsza diagnostyka - najlepiej gdyby pokierował nią specjalista trycholog. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?

Komentarze

Prodavec_dle

SEManiak

Zostaw swoją myśl