Wypadanie włosów po amfetaminie

wypadanie włosów po amfetaminie

Witam, nawet sporadyczne nadużywanie narkotyków może spowodować poważne uszkodzenia w układzie nerwowym , w tym odczuwanie rozdrażnienia, napady złości, agresji. Polecam zgłoszenie się do Poradni Leczenia Uzależnień gdzie otrzyma Pan pomoc. Proponuję udać się do szpitala i nie lekceważyć tego stanu. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego! Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.

Amfetamina - skutki uboczne

Amfetaminy to grupa związków chemicznych, które są bardzo powszechnym, lecz nielegalnym środkiem psychotropowym. To narkotyk , który prowadzi do ciężkiego uzależnienia psychicznego, wyniszczenia organizmu w końcu do śmierci i wykluczenia społecznego. Amfetamina przyjmowana jest dożylnie, doustnie, przez nos lub palenie.

Wypadanie włosów - Trychologia Kosmetyczna

Myślałeś że weźmiesz i wszystko będzie pięknie? Na pierwszy raz radzę nie mieszać z innymi "używkami" , zwłaszcza jaraniem, bo potrafi się źle fazka wkręcić. Sam spożywam proszek rekreacyjnie, raz na jakiś czas, nie czuję się uzależniony , gdyż moja najdłuższa przerwa miała 4 lata. Z każdą używką, czy to legalną czy nie, trzeba postępować z głową. Ja raz straciłem z MJ, szczerze gówno prawda że wcale nie uzależnia , fizycznie nawet proch nie uzależnia, ale psychicznie owszem , tak trawka, jak i amfetamina. Paliłem codziennie, olałem szkołę , przez co raz nie zdałem, byłem obojętny na wszystko. Do tego efekty uboczne częstego i dość długiego palenia schodziły mi z głowy ponad rok. Jedyne z czym teraz walczę, to zespół amotywacyjny , który poprzez proszek udaję mi się przezwyciężać.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Wiem ze byl juz podobny problem poruszany ale nie konkretnie amfetaminy czy ona ma jakis wplyw? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek. Podgląd Opublikuj.

Komentarze

sexy w.

Łagodzi objawy nerwicy i depresji : palpitacje i kłucie serca oraz jego nieregularne bicie.

SHome

Zostaw swoją myśl