Wypadanie włosów po ciąży blog

wypadanie włosów po ciąży blog

Ponieważ jestem dość mądrą dziewczynką [i idąc za pewną reklamą: jestem tego warta ;- ] to uczę się na swoich błędach i wyciągam wnioski. Wychodzi mi z tym różnie, nie oszukujmy się.

WYPADANIE WŁOSÓW PO CIĄŻY

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu.

Zmiany hormonalne, jakie zachodzą w ciele kobiety po urodzeniu dziecka w parze z karmieniem piersią noworodka powodują wiele negatywnych skutków dla urody. Młode matki często skarżą się na nadmierne wypadanie lub nawet na nagłą utratę włosów. Jak temu zaradzić? Dobre efekty w leczeniu problemu wypadania włosów po ciąży dają tabletki stanowiące suplement diety. Należy zawsze wybierać te przeznaczone dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Poród wcale nie powinien oznaczać zaniechania przyjmowania witamin. Dzięki karmieniu piersią dziecko pobiera z organizmu matki wraz z mlekiem wszelkie witaminy i cenne dla zdrowia mikroelementy.

Komentarze

Digital_Angel

Peregrinator

Zostaw swoją myśl