Wypadanie włosów po depilacji laserowej

wypadanie włosów po depilacji laserowej

POMOCY! Odrastają mi włosy po DEPILACJI LASEROWEJ - Co robić?

Klinika powstała z myślą, by służyć pomocą osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju choroby skóry głowy i włosów. W szczególności specjalizujemy się w problematyce związanej z zatrzymaniem procesu wypadania włosów i dobieramy indywidualne terapie prowadzące do odrostu nowych. Prowadzimy najskuteczniejsze terapie na wypadanie włosów, aby pomóc im wrócić do formy.

Jakie mogą być najlepsze efekty depilacji laserowej?

WYPADANIE WŁOSÓW/ŁYSIENIE ANDROGENOWE Q&A: Czy miałam nawroty? Suplementy i zioła, które mi pomogły!

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Usuwanie zbędnego owłosienia stało się obowiązkiem współczesnych kobiet, a coraz częściej robią to także mężczyźni. Golenie czy depilowanie to metody proste i skuteczne, ale odrosty pojawiają się bardzo szybko. Na szczęście włoski można usunąć na stałe. Służy do tego depilacja laserowa, która coraz bardziej zyskuje na popularności. Co warto o niej wiedzieć? Zanim udoskonalono depilację laserową, włosów można było się pozbyć na stałe poprzez zabiegi elektrolizy oraz termolizy. Niestety, były one bolesne, a każdy włos usuwano osobno. I około połowa usuniętych włosków odrastała. Na szczęście depilacja laserowa jest znacznie skuteczniejsza. Zabieg ten polega na trwałym uszkodzeniu macierzy, dzięki czemu włos już nie odrasta.

Komentarze

Wiele klientek pyta nas czy po wykonanym zabiegu depilacji laserowej skóra od razu będzie gładka i czy pozbędą się wszystkich włosów już po pierwszym zabiegu.

AlexTopStyle

To niestety jest mój problem : robiłam wiele zabiegów, a włosy dalej odrastają..

Hippes

Zostaw swoją myśl