Wypadanie włosów po farbowaniu palette

Miliony ludzi na całym świecie doświadczają problemu utraty włosów. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, podobnie jak sposobów leczenia tego schorzenia. Najważniejszymi działaniami są właściwe zdiagnozowanie przyczyny problemu i szybkie podjęcie spersonalizowanego leczenia. Do postawienia diagnozy konieczne są przeprowadzenie szczegółowego wywiadu medycznego, trichoskopii, analiza aktualnych badań morfologicznych.

Witam, Proszę zaprzestać farbowania włosów na jakiś czas a później jeśli jest taka konieczność to korzystać z farb bez amoniaku. Należy wzbogacić dietę o witaminy. Polecam szampon firmy dermena zapobiega wypadaniu włosów.

Farby chemiczne stosowałam od 18 roku życia przez ponad 5 lat. Zaczęło się od wypróbowania tzw. W tym czasie wypróbowałam różne firmy: Palette, Garnier oraz Loreal z pewnością każdemu z was znane przynajmniej ze sklepów i reklam. Oczywiście niezależnie od firmy na opakowaniach pojawiają się informacje o specjalnie dobranych składnikach, stosowanych by produkt korzystnie wpływał na włosy. Sugerują one różne naturalne dodatki zapewniające trwałość koloru, a włosom wyjątkową miękkość i blask. Niestety przy długim stosowaniu tego typu farb zauważyłam wiele niekorzystnych dla mnie efektów. Włosy na końcówkach stawały się coraz bardziej wysuszone, zaczęłam mieć trudności z ich rozczesywaniem - na co nie specjalnie pomagały dostępne w sklepach odżywki.

Komentarze

trainex.ru

prmy

fen

Zostaw swoją myśl