Wypadanie włosów po mezoterapii

Mezoterapia igłowa jest jednym ze skuteczniejszych sposobów walki z wypadaniem włosów. Mężczyźni z reguły łysieją częściej i szybciej, ale to leczenie łysienia u kobiet jest bardziej skomplikowane. Po określeniu przyczyny nadmiernego wypadania włosów, należy szybko wdrożyć metodę leczenia. Mezoterapia igłowa, dzięki wielu nakłuciom, pozwala na wprowadzenie w skórę odżywczych preparatów. Pobudza również "uśpione" cebulki włosów. Mezoterapia igłowa jest jedną ze skuteczniejszych metod leczenia nadmiernego wypadania włosów.

Mezoterapia wypadania włosów

Urodziłaś dziecko, jesteś szczęśliwą mamą, dzidziuś się zdrowo rozwija i nagle spostrzegasz, że ta piękna, bujna czupryna, jaką miałaś w ciąży gwałtownie się przerzedza, a w w wannie i na szczotce zostaje coraz więcej włosów. Czy wypadanie włosów po ciąży jest normalne? Jak długo trwa i co dalej z tym robić?

Mezoterapia igłowa - na czym polega zabieg?

Uroda bez Tabu - zabieg hamujący wypadanie włosów

Mezoterpia narodziła się we Francji w latach 50, za sprawą dr Michaela Pistora, jednak korzeniami siega 2 tys lat wstecz. Znany jest przekaz z wysypy Kos, w którym mowa jest o tym jak Hipokrates wkuwa choremu igły z kaktusa w ramię w celach leczniczych. Do XVIII wieku świat zapomniał o mezoterapii, dopiero z roku pochodzi pierwsze doniesienie o zabiegu z wykorzystaniem techniki mezoterapii, a pierwsze publikacje na temat jej działania zamiemiesza Michale Pistor w roku. Francuski lekarz podawał prokainę w zaburzeniach słuchu posługując się wielokrotnymi powierzchniowymi inikecjami na głębokość 3 do 5 mm wokoł małżowiny uszej. Terapia, niestety okazała się nieskuteczna w leczeniu głuchoty, natomiast uzyskano poprawę i zmniejszenie szumów w uszach oraz złagodzenie zespołu bólowego w stawie skroniowo-żuchwowym. Wprowadzona przez Pistora nazwa mezoterapia oznacza z języka greckiego mesos- środkowy, therapy- leczenie. Zasada pioniera mezoterapii brzmi "Mało, rzadko, w dobrze dobrane miejsce".

Trądzik to nie tylko krostki, które pojawiają się podczas okresu dojrzewania. Może on przybierać również inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się, czym charakteryzuje się trądzik różowaty. Właściwie konieczna jest konsultacja lekarza, który zastanowi się nad przyczyną wypadania włosów , zbierze dokładny wywiad co do przebiegu problemu i zastosowanych metod leczenia ważna jest informacja jaki lek był używany do mezoterapii i zaleci odpowiednio szerokie badania diagnostyczne. Dopiero na podstawie analizy tych danych można zastanowić się co dalej? Ewa Rybicka.

Komentarze

Lekarz na konsultacji po przeprowadzonym z Panią wywiadzie dobierze odpowiednią metodę i ustali ilość zabiegów. Witam Jeżeli problem jest nasilony zaczynamy najczęściej od zabiegów z osoczem bogatopłytkowym oraz karboksyterapii.

olga-andreeva1983

FXBelarus.com

Zostaw swoją myśl