Wypadanie włosów po olejku sesa

wypadanie włosów po olejku sesa

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. Moja skóra głowy nie lubi oleju z wiesiołka, nie i już. Mimo wielu prób i kombinacji, efekt jest zawsze ten sam - włosy lecą dużo mocniej niż zazwyczaj :. Dodałabym jeszcze reakcję alergiczną jako przyczynę wypadania po zastosowaniu produktu na skórę głowy.

Olejek do włosów Sesa 100 ml

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. Zazdroszczę współpracy z Helfami, toż to najcudowniejszy włosowy sklep : Ja mam zwykłą Sesę i jest świetna, to wyobrażam sobie jaka cudowna musi być Sesa Plus :D.

Olej musztardowy, czyli mój hit na porost włosów

Cieszę się, że się u Ciebie sprawdziła:. Myślę, że egzotyczna sprawdzi się u Ciebie tak samo. Co do pytania z Insta to "przejedzeni";. Miłego wypoczywania!

Komentarze

dmitry.g

Stosowałam go na poczatku mojej przygody z wlosomaniactwem ale nie podszedł mi do gustu.

aleks_777

Witajcie kochani moi : Dzisiaj postanowiłam napisać dla Was recenzję olejku, który zawsze bardzo chciałam przetestować i w końcu mi się to udało. Czy u mnie też tak dobrze się spisał?

serge_

Zostaw swoją myśl