Wypadanie włosów po warkoczykach

Zobacz mój profil. Agnieszka: Przede wszystkim potrzebna jest intensywna regeneracja włos ów i skóry głowy. Polecam kosmetyki z serii Inner Effect firmy Goldwell, które niewątpliwie poradzą sobie z Twoimi włosami. Dodatkowo można skorzystać z wizyty, bezpośrednio w salonie fryzjerskim firmy Goldwell. Tam już stylista dokładnie obejrzy włosy i   dobierze odpowiedni program regeneracji.

Przy czesaniu czy myciu głowy stale wypadają garściami. Pojedyncze wciąż znajdujesz na ubraniu. Niezliczona ilość na dywanie i podłodze w łazience. Znasz to?

★ Rozplatam warkoczyki syntetyczne! ★

W reklamach telewizyjnych szamponów i odżywek do włosów, bardzo często można usłyszeć slogany o potwierdzonej testami np. Chciałabym się dowiedzieć, na czym polegają te testy i w jaki sposób dokonuje się pomiarów przytaczanych później wartości? Dodatkowo, moja stylistka powiedziała mi o domowej metodzie badania stanu włosów, opracowanej przez ekspertów z laboratoriów Pantene, niestety nie udało się jej odnaleźć szczegółowego opisu tych testów. Czy moglibyście pomóc mi je zdobyć?

Mojej 3,5-letniej córeczce bardzo wypadają włosy. Przyjmuje cynk, ale niewiele to pomogło. Fakt jest jeden — ma dosyć długie włoski i nosi prawie cały czas kitki, warkoczyki itp. Nawet na noc, zwłaszcza po umyciu związuje jej włosy w warkoczyki. Czy któraś z mam może mi coś poradzić? Nie chciałabym obcinać jej włosków na chłopczyka — w końcu to dziewczynka.

Komentarze

interconthr

Swup

djkosmos

Zostaw swoją myśl