Wypadanie włosów podczas okresu

Brak okresu, wypadanie włosów, senność i zwolniony metabolizm po anoreksji a zaburzenia hormonalne

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź.

Jak powstrzymać wypadanie włosów pokrzywą 🤔⁉️ #303

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to wynik kosmetyków stosowanych do mycia lub zbyt mocnego obchodzenia się z włosami podczas rozczesywania. Oczywiście wskazuje to na osłabienie cebulek włosów.

Proszę nie lekceważyć tych objawów i udać się też do ginekologa. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta? Załóż teraz.

Postaram się w skrócie opisać moje dolegliwości, bo same wyniki badań są niewystarczające. A więc, półtora roku temu drastycznie się odchudzałam, jednak doszłam do normy żywieniowej i wagowej ok. Wrócił okres, choć cykl był wydłużony 30 dni i raczej skąpy, przestały wypadać włosy co wcześniej miało miejsce, okresu nie było 5 miesięcy. Jednak w listopadzie okres znów się nie pojawił, w styczniu zaczęły garściami wypadać włosy, pojawił się uciążliwy łupież.

Komentarze

Niemal każda kobieta wie, że podczas menstruacji nie należy przeprowadzać wielu zabiegów fryzjerskich — nie uda się wówczas ani trwała, ani malowanie włosów.

ol'ga

Podczas tej ostatniej fazy włosy są szczególnie podatne na wypadanie , nawet podczas mycia czy czesania. Zaleca się również masowanie głowy, co można uczynić podczas

Enrey

Zostaw swoją myśl