Wypadanie włosów pomocy

10 przyczyn wypadania włosów

Portal w swym działaniu wykorzystuje pliki cookies. Możesz zablokować ich działanie na Twoim urządzeniu. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź naszą Politykę Prywatności.

WYZDROWIEJESZ 60 # 82 WYPADANIE WŁOSÓW

Przez Gość katii, Wrzesień 17, w Zdrowie i uroda. Mam poważny problem z nadmiernym wypadaniem włosów ,a szczególnie najwięcej wychodzi ich przy myciu jak je czeszę. Jak wysuszę to nie wychodzą A jak sie przetłuszczają znowu lecą jak liscie. Badanie hormonalne miałam robione i jest wszystko ok i ogólne tez ok. Nie wiem co moze być przyczyną. Co jest pomze któras z dziewczyn to miała. Najwięcej przy rozczesywaniu na mokro ich wyłazi i jak sa tłuste. Tak jak suche to nie wychodzą.

Stres, przemęczenie bardzo osłabia organizm, co może odbić się także na włosach. W okresie dużego narażenia na stres, czy przemęczenia często obserwuje się znaczne osłabienie i wzmożone wypadanie włosów. W celu wzmocnienia włosów w czasie stresu można zastosować odpowiednie suplementy diety. Lekarze jak mantrę powtarzają, że badania profilaktyczne to najlepszy i najtańszy sposób na profilaktykę wielu chorób.

Komentarze

Nabatchikoff

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!!

kobb

Zostaw swoją myśl