Wypadanie włosów przy braniu tabletek antykoncepcyjnych

wypadanie włosów przy braniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, jednym z działań niepożądanych tabletek antykoncepcyjnych może być wypadanie włosów. Jeśli jest to dla Pani problemem należałoby je odstawić ewentualnie spróbować innych. Ważne jest też żeby upewnić się, że nie ma innych czynników mogących powodować wypadanie włosów. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:.

Od prawie 5 lat biorę tabletki antykoncepcyjne. Od tego czasu podczas mycia głowy wypada mi garść włosów. Czy ktoś ma podobny problem?

Jeśli włosy wypadają zbyt gwałtownie, fakt ten zaczyna nas martwić. Może to niedobór witamin i minerałów? Może hormony? Jeśli zdarza Ci się zostawić na szczotce zbyt dużo włosów, a fakt ten zaczyna Cię martwić, koniecznie sprawdź tego przyczynę.

Komentarze

3ller

Witam serdecznie!

Alexander V.

Witam serdecznie.

Lem

Zostaw swoją myśl