Wypadanie włosów przy policystycznych jajnikach

Hirsutyzm Forum poświęcone osobom zmagajacym sie z hirsutyzmem oraz wszystkim tym, którzy chcieliby im pomóc Zobacz następny temat Zobacz poprzedni temat. Forum Hirsutyzm Strona Główna » Leczenie. Wysłany: Wto , 21 Kwi Jestem tu nowa i baardzo cieszę się, że znalazłam te forum.

Bardzo bym chciała dowiedzieć się o symptomach choroby Policystycznych Wielotorbielowatych Jajników. Otóż strasznie wypadają mi włosy rzęsy i brwi. Poszłam z tym do lekarza, po badaniach hormonalnych i usg wykryto u mnie tą chorobę, ale nie bardzo mi ja wytłumaczono. Bardzo bym była wdzięczna za informacje, czy to przez tę chorobę mogą mi wypadać włosy, brwi i rzęsy. Bardzo się tym martwię i nie wiem co mam robić.

Dla kobiety w ciąży każdy problem zdrowotny może być niebezpieczny. A wirusowe zapalenie wątroby brzmi groźnie. Czy wobec tego kobieta z wzw może zajść w ciążę? Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?

Komentarze

Dostałam później Diane 35 i brałam je przez 3 lata, cera się poprawiła, włosy przestały wypadać, później brałam jeszcze kilka innych rodzajów tabletek, teraz biorę Yasmin i bardzo dobrze je toleruję, włosy mi nie wypadają, miałam robione badania wątroby i hormonów i praktycznie wszystko jest ok, obraz jajników również torbiele podobno się wchłonęły więc rozważam odstawienie hormonów w ogóle, moja lekarka mi to proponuje, żebym zaczęła brać duphaston zamiast tego.

Torio

Nie pamiętasz hasła.

vent

dnsk

Zostaw swoją myśl