Wypadanie włosów u mężczyzn w młodym wieku

wypadanie włosów u mężczyzn w młodym wieku

Pierwsze objawy łysienia androgenowego mogą wystąpić w młodym wieku. Codziennie w sposób naturalny wypada nam do włosów — najczęściej tracimy je w trakcie czesania i mycia. Nasze obawy powinna wzbudzić dopiero sytuacja, gdy zobaczymy, że włosów ubywa znacznie więcej i postępuje to w sposób długotrwały. Każdy włos rośnie przez kilka lat, a następnie wypada, by na jego. Cykl wzrostowy poszczególnych włosów u ludzi, w przeciwieństwie do zwierząt, nie jest zsynchronizowany, dlatego nie występuje u nas zjawisko linienia.

Problem nadmiernego wypadania włosów dotyczy nawet dwudziestolatków, a niektórych dotyka nawet wcześniej. Przyczyn może być wiele. Na jedne nie mamy wpływu, inne możemy wyeliminować. Czy wiedziałeś, że problem nadmiernego wypadania włosów dotyczy nawet dwudziestolatków? Mimo dostępności szerokiej gamy szamponów i odżywek dedykowanych do określonego typu włosów, wielu mężczyzn zaczyna łysieć nawet przed ukończeniem 20 roku życia. Przyczyny są różne.

Komentarze

Witam, mam 18 lat, od jakiegoś czasu pojawiły się u mnie zakola, zacząłem stosować pewne preparaty, prostownice, gumę do włosów i jak dotąd łatwo udaje mi się je zakryć. Niestety zauważyłem a raczej ktoś zwrócił mi uwagę na czubek głowy, mam tam już kropkę nie jest ogromna, ale to znak , około 7 mm.

toshik_

Wypadanie włosów u kobiet a mężczyzn Przyczyny nadmiernego wypadania włosów uzależnione są od płci, również sam sposób łysienia przebiega inaczej, co Wypadanie włosów po ciąży to problem dość częsty u wielu kobiet.

CloD

Zostaw swoją myśl