Wypadanie włosów zimne ręce

wypadanie włosów zimne ręce

Często choruję na zapalenie górnych dróg oddechowych, w tym anginę, zapalenie krtani i szybko się przeziębiam. Od roku męczy mnie poranna flegma, która jest odpluwana. Flegma jest koloru zielonego, czasami pomarańczowego, żółtego, a czasami biała z pianą. Do tego strasznie wypadują mi włosy, jestem osłabiona, ciągle chce mi się spać.

W organizmie człowieka nieustannie krąży około 5 litrów krwi, pompowanej i dostarczanej do wszystkich narządów ciała. Spowolnienie tego ruchu krwi, czyli tak zwane słabe krążenie, objawia się najczęściej zimnymi stopami i dłońmi, uczuciem drętwienia, wyczerpaniem, wypadaniem włosów, osłabieniem paznokci i obrzękami. Przyczyną problemów z krążeniem może być dieta uboga w witaminy i minerały, siedzący tryb życia oraz choroby , takie jak cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze. Kiedy organizm ma problemy z równomierną dystrybucją krwi i składników odżywczych, w pierwszej kolejności cierpią na tym włosy i paznokcie.

Coraz więcej osób słyszy w gabinecie lekarskim diagnozę: to atopowe zapalenie skóry. Czym jest ta choroba i jak przebiega. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta. Okresowy świąd oraz obrzęk dłoni może powstawać na skutek reakcji alergicznej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W celu ustalenia przyczyny występujących objawów należy udać się do lekarza.

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta? Załóż teraz. Masz pytanie?

Komentarze

Objawy anemii z łatwością można pomylić z przepracowaniem i zmęczeniem. Brak sił, kłopoty z zasypianiem, brak energii do działania, to tylko niektóre z jej objawów.

bmstue8

GodSeo

sayrelax

Zostaw swoją myśl