Wysoki estradiol a wypadanie włosów

Układ wewnątrzwydzielniczy -podwzgórze i przysadka mózgowa, tarczyca, przytarczyce, nadnercza, jądra i jajniki, trzustka. Ma 31 lat, od ok. Dermatologicznie, endokrynologicznie, okulistycznie wszystko jest w porządku, co prawda mam lekką niedoczynność tarczycy, ale przyjmuję regularnie euthyrox 25 mg anty TPO, anty TG, usg tarczycy- w porządku.

Wysoki Estradiol A Wypadanie Wlosow

Najczęściej spotykaną przypadłością dotyczącą włosów jest ich wypadanie. Zwłaszcza kobiety bardzo cierpią z tego powodu ponieważ zagrożony jest jeden z atutów kobiecości. Jeżeli masz ten problem pomogę obrać odpowiednią drogę aby zaoszczędzić Tobie czasu, pieniędzy i przykrości. Łysieniem nazywamy stan, w którym został zaburzony stosunek włosów wypadających do odrastających. Innymi słowy więcej nam włosów wypada niż ich odrasta.

Hormony — sprzymierzeniec czy wróg? Decydują o twoim zdrowiu, nastroju, a nawet o tym, jak wyglądasz. Hormony produkowane przez gruczoły dokrewne to wyspecjalizowane związku chemiczne, które pełnią rolę przekaźników między układem hormonalnym i nerwowym a resztą organizmu. W dużej mierze rządzą naszym życiem, kontrolują większość najważniejszych funkcji — począwszy od prostych potrzeb jak głód po bardziej złożone kwestie, takie jak rozmnażanie, a nawet nasze emocje i nastrój. Hormony to również główni winowajcy problemu łysienia, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Skąd ta zależność?

Komentarze

Przez Gość łysolek, Sierpień 22, w Zdrowie i uroda.

Lance

-IG-

Zostaw swoją myśl