Yves rocher na wypadanie włosów

Wypadanie włosów cz.2 || Yves Rocher: Kuracja przeciw wypadaniu włosów

Nasi naukowcy połączyli odżywczy olejek JoJoba z roślinnymi peptydami i keratynowym wypełniaczem aby odbudować włókna włosów. Pielęgnacja na noc, bez spłukiwania, zapewnia 8-godzinną odbudowę bez efektu obciążonych włosów. Odbudowuje i wzmacnia nawet bardzo suche i zniszczone włosy. Ultra skoncentrowana formuła zapewnia 8 godzin intensywnej regeneracji.

Możesz Pożegnać Wypadanie Włosów Dzięki 2 Składnikom - Wypadające Włosy To Przeszłość

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam! Całkiem niedawno rozpoczęłam na blogu nową serię wpisów, która będzie poświęcona walką z wypadaniem włosów. Niestety po raz kolejny muszę walczyć z tym problemem, jednak tym razem mam wrażenie, że jest jeszcze gorzej niż za pierwszym razem.

wypadanie włosów po szamponie

Zapewne wielu z Was zna firmę Yves Rocher. Sama miałam okazję nie raz używać jej kosmetyków i  każdy sprawdził się fajnie. Co jakiś czas wracam do nich z sentymentu. Tym razem sięgnęłam po coś do włosów. Szampon i odżywka stymulująca przeciw wypadaniu włosów. Warto dodać, że oba te produkty pojawiły się w nowej odsłonie opakowań. Pierwszy ze składników to biały łubin — bogata w peptydy roślina pochodząca z Ameryki Północnej.

Komentarze

snowball

Łagodne oczyszczanie i pielęgnacja.

pozitive

Co na wypadanie włosów?

RomanPR

Zostaw swoją myśl