Zabiegi na wypadające włosy

Sposoby na wypadające włosy

Wypadanie włosów jest zjawiskiem normalnym — codziennie nam ich ubywa, jednak powinno nas zaniepokoić, kiedy liczba wypadających włosów jest większa, niż odrastających. Najczęstszą przyczyną łysienia u kobiet i mężczyzn jest łysienie androgenne, które jest uwarunkowane genetycznie i polega na stopniowej, przewlekłej redukcji liczby włosów oraz zmniejszenia ich grubości w okolicach androgenozależnych, takich jak: czoło zakola , ciemię szczyt głowy i skronie. Poza tym częstymi przyczynami utraty włosów bywają: odchudzanie, restrykcyjna dieta, niezbilansowana dieta wegetariańska, wyniszczające choroby, przebiegające z gorączką i powodujące utratę masy ciała, odwodnienie, cukrzyca i choroby tarczycy, niedokrwistość, brak witamin i minerałów w pokarmie, przyjmowanie różnych leków przeciwdepresyjne, przeciw nadciśnieniu tętniczemu, wiele innych , stres, wahania hormonalne ciąża, połóg, menopauza. Skuteczność terapii łysienia uzależniona jest każdorazowo od właściwie postawionej diagnozy i znalezienia przyczyny problemu.

Zabieg keratynowy to sposób na odbudowę i wygładzenie włosów. Mezoterapia skóry głowy jest metodą na porost włosów, a domowym sposobem na ich regenerację — olejowanie. Poznaj trzy zabiegi na włosy — do wykonania w domu, salonie kosmetycznym i gabinecie medycyny estetycznej. Codzienna stylizacja, farbowanie, trwała ondulacja, czynniki atmosferyczne, takie jak wiatr i promieniowanie ultrafioletowe — wszystko to przyczynia się do osłabienia , wysuszenia i wypadania włosów. Kosmyki stają się widocznie zniszczone, łamią się, puszą i sprawiają trudności z ułożeniem.

Komentarze

maluw

ShpioN

Polecamy Państwu wykonywane przez nas zabiegi na włosy, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Jako specjaliści w zakresie trychologii, stosujemy sprawdzone preparaty, a także sposoby, dzięki którym eliminujemy zróżnicowane problemy związane ze skórą głowy i włosami.

NMY

mmoglider

Zostaw swoją myśl