Zabiegi na wypadanie włosów kielce

W naszych gabinetach oferujemy Państwu najwyższej jakości zabiegi trychologiczne. Dzięki uprzedniemu badaniu nasi specjaliści są w stanie dobrać właściwy — co za tym idzie najbardziej skuteczny i odpowiedni zabieg na skórę głowy i włosy. Leczenie łysienia musi być dopasowane indywidualnie, w zależności od przyczyny wypadania włosów. Specjalista trycholog bada skórę głowy, ocenia stan mieszków włosowych, cebulek, jak i faz fizjologicznych wzrostu włosa. Ważne jest wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych, takich jak morfologia krwi, poziom hormonów męskich, żeńskich oraz tarczycy.

Oferujemy wszystkie możliwe zabiegi przeciw wypadaniu włosów o różnym stopniu inwazyjności w skórę głowy. Najbardziej skuteczne są te z naruszeniem ciągłości skóry, dostarczając substancje do mezodermy i do komórek macierzystych włosa.

Wszyscy wiemy, że utrata włosów jest powszechnym zjawiskiem naturalnym. Występuje też bardzo wiele mitów na ten temat np. Kolejnym mitem jest, że golenie głowy lub bardzo krótkie ich strzyżenie spowoduje, że włosy odrastają grubsze i szybciej…. Każdego dnia tracisz od 50 do włosów. Nie martw się, nowe włosy odrastają. To wszystko jest częścią zaprogramowanego cyklu życia włosów, który składa się z trzech faz: fazy wzrostu, fazy przejściowej i fazy obumarcia.

wypadanie włosów z cebulką

Trycholog z doświadczeniem w diagnozowaniu schorzeń skóry głowy i włosów. Trycholog z wieloletnim doświadczeniem w diagnozowaniu i terapii schorzeń skóry głowy i włosów. Poniżej możesz dokonać rezerwacji online u Trychologa w Kielcach. Do końca stycznia  wizyty są w dofinansowane z programu Zdrowe Włosy. Koszt wizyty po dofinansowaniu to 80zł. Edyta Głuszek. Edyta Głuszek Ocena: 5 out of 5 based on 9 reviews. Hair Medica. Badanie trychologiczne. Terminy wizyt od 6 stycznia do 12 stycznia Kliknij na wolny termin aby umówić wizytę.

Komentarze

Polecamy Państwu wykonywane przez nas zabiegi na włosy, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Jako specjaliści w zakresie trychologii, stosujemy sprawdzone preparaty, a także sposoby, dzięki którym eliminujemy zróżnicowane problemy związane ze skórą głowy i włosami.

dniser

Miło nam gościć Państwa na naszej stronie Internetowej. Znajdą tutaj Państwo informacje na temat oferowanych przez nas zabiegów z zakresu trychologii.

botlyn

Zostaw swoją myśl