Ziaja med szampon przeciw wypadaniu włosów skład

Jak Poradziłam Sobie z Wypadaniem Włosów/ PannaNaturalna91

Specjalistyczny szampon z proteinami białego łubinu — substancją o udowodnionej skuteczności przeciw wypadaniu włosów, działającą poprzez inhibicję 5 alfa-reduktazy i stymulację metabolizmu komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Polecany od 14 roku życia. PROBLEM: nadmierne wypadanie włosów zależne od czynników zewnętrznych agresywne zabiegi fryzjerskie, w szczególności przegrzewanie włosów oraz przyczyn typu: łojotokowe zapalenie skóry, łupież, zachwiana gospodarka hormonalna, stres, niedobór mikroelementów. WSKAZANIA: włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, nadmiernie przetłuszczające się, dla kobiet po porodzie i w okresie menopauzy oraz dla osób z początkowym stadium łysienia. Preparat hypoalergiczny Łagodny dla skóry głowy Dostępny w aptekach.

Komentarze

Specjalistyczny szampon z Piroctonianem olaminy i cynkiem - substancjami o udowodnionej, wysokiej skuteczności przeciwłupieżowej.

Valerio

rachiserv

Wypadające włosy — nie sądziłam, że ten problem będzie dotyczył mnie tak szybko. Po ciąży walczyłam z wypadaniem włosów i marzyłam o pięknej, gęstej burzy loków jak przed kilkoma laty.

Caleb

Zostaw swoją myśl